Bodybuilding

        Pro ty, kteří chtějí růst

Víme, že příprava jídla během dne může být náročná a vymyslet pestrý a komplexní jídelníček vyžaduje hodně času, energie a pečlivého počítání. Proto jsme pro vás vytvořili program Bodybuilding, jehož jídla jsou bohatá na nutriční hodnoty. Díky tomuto jídelníčku budete mít až 2/3 potřebných bílkovin zajištěných ve dvou jídlech. 

Při sestavování jídelníčku jsme kladli důraz na dostatek živočišných bílkovin, které jsou pro tělo lépe využitelné než rostlinné zdroje. Tyto bílkoviny zajišťují dostatek všech esenciálních aminokyselin, které jsou klíčové pro růst a ochranu svalové hmoty.

 

 

 

 

 

 

 

Za tímto programem stojí

Roman Slanina

Zdraví a pohoda jsou základní kameny, na kterých stojí můj přístup. Mám více než 20 let zkušeností v oblasti kulturistiky a fitness, kde působím jako trenér. Kvalitní trénink musí jít ruku v ruce s kvalitním jídlem – bez toho to prostě nejde. Co s tím, když cvičení mě sice baví, ale vaření ne? Jako sportovec, nikoli kuchař, jsem se spojil s přáteli a společně jsme vytvořili tento koncept. Hlavní jídla jsou pro mě připravená a já přesně vím, co do svého denního příjmu započítat. A navíc mi to doručí až domů. Skvělá služba, která potěší každého kulturistu.

 

 

 

 

 

O PROGRAMU BODYBUILDING

  • Týdenní jídelníček tvořený pouze obědem a večeří
  • Dle zvoleného programu garantujeme, že zajistíme 2/3 potřebných bílkovin za daný den
  • Jídelníček je je ve dvou variantách Protein Plus ( nabírám ) a Redukce ( rýsuju )
  • Kalorická hodnota u nejmenší varianty  ( Redukce malá ) je 7000 kJ - 1680 Kcal
  • U největší varianty Protein plus velká se pohybujeme okolo 11 000 kJ - 2630 Kcal - ve dvou jídlech ! 
  • Jídelníček je postaven zejména na živočišné bílkovině

Objednat krabičky