Fitness

        To nejlepší co umíme

 

Fitness je náš nový moderní program, který je vrcholem toho co pro Vás připravujeme. Budete nadšeni jak při pohledu na jídlo, tak při vážení. Zapomeňte na těžké omáčky, nadbytek jednoduchých cukrů a nezdravé tuky. Každý týden vás čeká bohatý výběr zeleniny, čerstvé ryby, přílohy z různých obilovin jako jsou pohanka, bulgur nebo ovesné vločky, celozrnné pečivo z místní pekárny, ovocné smoothie, fresh nápoje a tvarohové dezerty.

Celý náš kolektiv se podílel na přípravě tohoto jídelníčku, který tvoříme z kvalitních sezónních a lokálních surovin i prémiových ingrediencí, což nám přináší radost z vaření. Hotová jídla jsou plná barev a chutí, a představují to nejlepší, co si můžete u nás dopřát.

 

 

 

 

 

 

 


Naše lehké, ale bohatě ochucené recepty, jsou výsledkem společné práce celého týmu odborníků. Spolupracujeme s předními výživovými poradci a fitness trenéry, kteří mají bohaté zkušenosti v oblasti zdravého stravování, hubnutí a sestavování jídelníčků. Tito experti sdílejí své odborné znalosti s našimi kuchaři, aby jsme vám mohli každý den přinést jen ta nejlepší a nejzdravější jídla. Nabízíme výživově bohatá, chutná a zdravá jídla, která vám pomohou cítit se lehčeji a spokojeněji. Užijte si skvělý gastronomický zážitek bez hodin strávených nakupováním, plánováním a přípravou jídel.

 

 

 

 

 

O PROGRAMU FITNESS

  • Jídelníček sestaven na 6 týdnu tak, aby se jídla neopakovala
  • Varianty jak celodenní tak i jednotlivé podprogramy jako jsou bez snídaně, bez obědu a podobně
  • Z jídelníčku je možné vypustit houby, ryby nebo ořechy
  • Celodenní varianty obsahuji 5 jídel
  • Program připravujeme ve dvou variantách MALÁ ( 6000 kJ - 1450 Kcal ) a VELKÁ  ( 8000 kJ - 1920 Kcal )
  • V programu se snažíme pracovat se všemi moderními a zdravými surovinami

Objednat krabičky