Přihlásit se

Krabičková dieta

Co je to krabičková dieta " Zdravé krabičky "?

Krabičková dieta " zdravé krabičky " je nutričně i kaloricky vyvážená strava o 6 ti chodech dovážená denně ke dveřím vašeho domova či do práce ve třech energetických hodnotách 6000 KJ, 8000 KJ a 10000KJ.

 

Pro koho jsou naše krabičky vhodné ?

Klienti se špatnými stravovacími návyky

Valná většina klientů si je vědoma, že jejich stravování návyky jsou špatné, ale tuto skutečnost začínají řešit, až jakmile se to začne projevovat. Ve většině případech jsou to klienti, kteří nemají čas či chuť si připravovat jídlo na celý den a obvykle se stravují 2-3x denně. Jejich tělo, ačkoliv se to na první pohled nezdá, se podotýká s podvýživou, kdy z nedostatku přijaté energie si tělo schovává z potravy tukové zásoby. Tělo si tak ukládá zásobárnu energie, jelikož je neustále v režimu, kdy neví kdy dostane určitou energii na chod orgánu. V případě pravidelné stravy ( vzhledem k dnešní době, kdy klienti obvykle nechodí spát okolo 20:00 je 6 jídel denně minimum, samozřejmě v přesně stanovenývh porcích ) se tyto tukové zásoby netvoří, tělo dostane dostatek energie pro svůj bezproblémový chod. Správně nastavená energetická hodnota zajístí také postupné spalování tukových zásob a správnou funkci metabolismu.

Správný stravovací režim

ČasJídlo
8:00Snídaně
10:00Svačina
12:00Oběd
15:00Svačina 2
18:00Večeře
20:00Lehká večeře

Klienti jenž chtějí redukovat svou váhu

Zdravé krabičky jsou vhodné také pro klienty, kteří chtějí vyloženě redukovat svou váhu. Pro tyto klienty nabízíme nutriční poradenství zcela zdarma u naší nutriční terapeutky. Ta klienty zváží, probere dosavadní stravovací návyky a navrhne správnou energetickou variantu přímo pro Vás na míru. Tímto zaručíme optimální hubnoucí proces.

Klienti pracovně vytíženi, kteří nechtějí strávit svůj volný čas vyvařování ale odpočinkem

Chcete dodržovat zdravý životní styl a cítit se fit, ale Vaše práce Vám to neumožňuje ? Nemáte tolik času, aby jste si připravovali denně čerstvé jídlo na celý den ? Zdravé krabičky jsou ideální volbou přímo pro Vás. Denně Vám přivezeme 6 jídel ke dveřím Vašeho domova či do práce. Vám již následně stačí chvilka a tělo dostane veškeré živiny, které potřebuje pro správný chod a vy se již nebudete cítit tolik unavení. Jídlo si můžete nastavit dle Vašich požadavků. Máte obchodní obědy ? Je zde pro Vás bezobědová varianta. Máte doma připravenou teplou večeři ? Můžete využít bezvečeřovou variantu. Jsme schopni připravit jakoukoliv variantu dle Vašich požadavků.

Důchodci

Nemáte nikoho kdo by Vám pomohl s přípravou jídel a nemáte již tolik sil si dennodenně vařit ? Neváhejte a můžete se obrátit přímo na nás. Dovezeme Vám oběd či oběd včetně večeře ke dveřím Vašeho domova. Vaše tělo tak dostane tolik potřebné živiny a vy se budete moci věnovat svým koníčkům.

Maminky na mateřské dovolené

Necítíte se po příchodu miminka ve své kůži ? Chtěla by jste se vrátit na svou původní váhu? Nejen pro Vás ale také pro vaše mininko je velice důležité mít dostatečný příjem sacharidů, bílkovin a vitamínů. Díky zdravých krabiček toho dosáhnete a mininko ani maminka nebude strádat. Můžete se maximálně věnovat miminku a svému odpočinku a nebudete muset věnovat drahocený čas přípravou jídel.

Sportovci

Cvičíte ale výsledky se ne a ne dostavit ? Pouze cvičení nestačí. Tělo pro růst svalů potřebuje dostatek bílkovin a totéž u hubnutí. V případě, že nemá dostatek bílkovin hubne svalstvo, což je samozřejmě nežádoucí. Nechtě si poradit odboríky a výsledky se jistě dostaví.

Jak probíhá dovoz krabičkové diety " Zdravé krabičky "

 • Rozvoz probíhá v odpoledních až večerních hodinách dle dané lokality, případně v ranních hodinách
 • Rozvoz probíhá neoznačeným automobilem, nikdo tak neví co Vám je doručováno !
 • Krabičky jsou zaváženy ihned po jejich výrobě a šokovém schlazení. Díky místní výrobě jsou krabičky doručeny naprosto čerstvé.
 • Krabičky jsou rozváženy v termoboxech čímž zajistíme stabilní teplotu během přepravy.
 • Krabičky jsou doručovány klientům z ruky do ruky, nebo je možné je nechat na smluveném místě ( klika od dveří, branka, termotaška, termobox...)
 • Pro klienty, kteří z nějakého důvodu nemohou přebrat své krabičky osobně, jsme schopni zapůjčit termobox či termotašku ZDARMA a následně do nich krabičky doručovat
 • Krabičky si taktéž můžete vyzvednou na smluvených odběrných místech
 • Adresu pro doručení krabiček můžete libovolně měnit v rámci rozvozové trasy. Tuto skutečnost potřebujeme vědět nejpozději v den rozvozu do 14:00.
 • Krabičky je možné odhlásit na jakkoliv dlouhou dobu v rámci probíhajícího stravovacího cyklu. Je možné tedy krabičky odhlásit v případě, že víte že se chystáte na dovolenou nebo z nějakého důvodu nebudete moct v daný den menu odebrat. Tuto skutečnost potřebujeme vědět 2 pracovní dny dopředu do 12:00.

Jak a co si mohu objednat ?

 • Objednat si můžete jak celodenní stravu v energetických hodnotách 6000,8000 a 10000 Kj tak i různé varianty z této stravy ubrané. Můžete odebírat například pouze dopolední menu ( Snídaně, svačina, oběd ) nebo pouze oběd a podobně.
 • Klientům, kteří chtějí odebírat celodenní stravu, zajišťujeme konzultaci u nutričního terapeuta zcela ZDARMA. Během této konzultace je klient zvážen na speciální váze, je mu vypočtena hodnota bazálního minima a doporučen energetický přísun. Ke každé objednávce minimálně na 20 dní má klient jednu konzultaci zdarma - víte tak přesně co se za daný měsíc ve Vašem těle odehrálo a kolik a čeho v jaké partii jste zhubli.
 • Konzultace u nutričního terapeuta není podmínkou odběru zdravých krabiček. V případě, že nemáte zájem využít tuto konzultaci, jsme schopni Vám po telefonické dohodě doporučit energetickou hodnotu vhodnou přímo po Vás.
 • Klienti, kteří nejsou u nás v databázi, tzv. ještě od nás krabičky nikdy neodebírali mohou provést první objednávku na jak dlouhou dobu chtějí. Mohou taktéž využít objednávku pouze na zkoušku jednoho dne.
 • Krabičky je možné objednat telefonicky ( 730585995 ) e-mailem : objednavky@zdravekrabicky.cz nebo přímo z našeho ceníku http://www.zdravekrabicky.cz/cenik
 • Krabičky se hradí před zahájením stravovacího cyklu, případně v den předání krabiček v hotovosti.
 • Krabičky je možné uhradit převodem z účtu na účet, hotově či stravenkami.
 • Podívejte se do našich programů krabičkové diety

Kolik denně utratíte za jídlo?
Víte, kolik vás denně stojí jídlo, které si kupujete v restauracích a obchodech? Orientační částky:
 • Snídaně
  30 Kč
 • Dopolední svačina
  20 Kč
 • Oběd
  100 Kč
 • Odpolední svačina
  20 Kč
 • Večeře
  70 Kč
 • Příprava jídla
  30 Kč
 • Celkem
  270 Kč
Ušetřete čas a energii na přípravu a peníze za nákup surovin.

Zdravé krabičky již od 239 Kč/den s dovozem ZDARMA.
 • pán Filip
  (Třinec)
  Za 3 měsíce již 16 Kg dole !!! Děkuji za vždy perfektně připravenou rozmanitou stravu a pravidelný rozvoz. Dokonce jste mi již několikrát vyšli vstříc s pozdní odhláškou, což se v dnešní době až tak moc nevidí. Určitě vás budu doporučovat
 • paní Pavla
  (Frýdek-Místek)
  Vzhledem k mému pracovnímu vytížení, jsem se rozhodla využít na doporučení vašich služeb a musím říct, že jídlo je opravdu výborné. Jídlo je pestré, rozmanité a vždy chutné.Vzhledem k balení si jej mohu vzít i když jedu mimo kancelář.Konečně mohu svůj volný čas věnovat sobě a ne vysedáváním u plotny.