Klasik

Moderně i klasicky

 

Každodenně si u nás pochutnáte na vynikajících a rozmanitých pokrmech od našeho šikovného kuchaře, který opravdu ví, co dělá. Všechna jídla jsou připravená s důrazem na energetickou a nutriční vyváženost a využíváme pouze kvalitní suroviny.

Vyberete si jídelní plán přesně podle vašich potřeb. Jste sportovec, snažíte se zhubnout nebo naopak přibrat? Nebo chcete jednoduše ušetřit čas a námahu, stravovat se zdravě a zajistit si, že budete jíst pravidelně a kvalitně?

Jsme připraveni podpořit vás v jakýchkoli životních výzvách a cílech.

 

 

 

 

 

 

 

Za tímto programem stojí

Petr Soukup

"Od mládí bylo vaření mou velkou vášní. Jídlo a jeho přípravu jsem nikdy nevnímal jen jako základní potřebu, ale především jako zdroj radosti, kterou přináším svým hostům při servírování každého pokrmu. Tato láska ke kuchyni mě dovedla k soutěžnímu vaření a kariéře restauratéra. Postupem času jsem začal více dbát na výživový aspekt stravy, což mě inspirovalo ke spojení toho příjemného s užitečným. Vytvořil jsem stravovací program, který spojuje nutričně a kaloricky vyvážená jídla s mým nadšením pro dokonalé chutě. S radostí vám tento program představuji a přeji vám, aby každé jídlo bylo nezapomenutelným gastronomickým zážitkem."

 

 

 

 

 

 

 

 

O PROGRAMU KLASIK

  • Jídelníček sestaven na 10 týdnu tak, aby se jídla neopakovala
  • Varianty jak celodenní tak i jednotlivé podprogramy jako jsou bez snídaně, bez obědu a podobně
  • Z jídelníčku je možné vypustit houby, ryby nebo ořechy
  • Celodenní varianty 6000 Kj , 8000 Kj a 10000 kj obsahují 6 jídel
  •  

Objednat krabičky