Přihlásit se

Časté otázky

 • Co je to krabičková dieta ?

  Jedná se o nutričně i kaloricky vyváženou dietní stravu balenou v plastových vaničkách hermeticky uzavřené folií, dovážená každý den ke dveřím Vašeho domova. Více info ZDE

 • Pro koho je krabičková dieta určena?
  Krabičková dieta není určena jen pro klienty, kteří chtějí redukovat svou váhu, ale také pro klienty, kteří se chtějí denně zdravě stravovat a nemají čas na přípravu pestrých jídel.
 • Jaký je rozdíl mezi nutričním terapeutem a výživovým poradcem
  Nutriční terapeut je nelékařská zdravotnická profese. Za svou činnost je odborně i právně odpovědný. Výživový poradce absolvoval pouze i několikadenní kurz ( akreditovaný MŠMT ) a za svou činnost nenese žádnou právní ani odbornou odpovědnost. Naše jídelníčky tvoří samozřejmě nutriční terapeut.
 • Jak správně zvolit dietní program ?
  Abychom zajistili správný příjem energetické hodnoty každého jednotlivého klienta, spolupracujeme s prvotřídními nutričními specialisty, kteří Vám na vstupní prohlídce, jenž je pro klienty zcela zdarma, stanoví požadovaný příjem energetické hodnoty v závislosti na váze, výšce, pracovním nasazení a psychickém vypětí. Více info v programy
 • Kdy krabičky jíst ?
  Optimální doba pro konzumaci zdravých krabiček závisí na pracovním nasazení každého klienta ideální časové intervaly jsou 2-3 hodiny.
 • Co pít během odběru zdravých krabiček ?
  Během procesu hubnutí doporučujeme pít pramenitou čistou vodu popřípadě neslazené čaje. Pro zajímavost uvádíme jak je na tom alkohol - 0,5l piva = kobliha s marmeládou ; 1,5dcl bílého vína = tvarohový zákusek o 100g ; 1,5dcl šampaňského = 100g bramborového salátu
 • Kdo sestavuje jídelníček ?
  Jídelníček sestavila nutriční terapeutka Kateřina Jurová Dis působící mimo jiné na Poliklinice ve Frýdku-Místku.
 • Co daný jídelníček obsahuje ?
  Jídelníček je sestaven s přihlédnutím na dané roční období se surovinami, jež jsou poměrně snadno dostupné. Klienti si tak snadno mohou po ukončení odběru krabiček od nás, připravovat své krabičky sami doma. Více info v jídelníček
 • Je možné zaměnit nějaké suroviny v jídelníčku ?
  Z jídelníčku je možné vypustit například ryby, popřípadě jiné suroviny po předchozí domluvě.
 • Jak je možné platit ?
  Platit lze buďto převodem z účtu na účet, hotově či stravenkami při předání krabiček. Taktéž je možná částečná úhrada stravenkami a zbytek hotově.
 • Jak probíhá dovoz ?
  Čas závozu je určen při zaslání objednávky. Dle lokality se jedná o závoz buď v hodinách mezi 16:00-22:00 h nebo v ranních hodinách 5:30 - 9:00 h. Krabičky jsou přepravovány v termoboxech s chladicími médii. Více info v rozvozu
 • Je možné si krabičky na určité dny odhlásit ?
  Je možné si objednat jak krabičky na určité dny, tak si je na dané dny odhlásit. Odhlášku je třeba provést dva pracovní dny dopředu do 12:00 h. O odhlášené krabičky nepřijdete, bude vám automaticky posunut odběr o dané dny.
 • Vozíte i ve státní svátky ?
  V případě, že vychází státní svátek na pondělí nebo pátek, tak se na dané dny nezaváží. V jiné dny se zaváží standardně.
 • Proč šest jídel ? 

  Každý člověk je jiný a má jiný energetický výdaj v jinou dobu. Z toho důvodu máme v jídelníčku šesté jídlo ( označené jako večeře 2 ), které si můžete zaměnit s jakoukoliv svačinou. Pokud máte větší energetický výdaj dopoledne, tak si toto jídlo doplníte v dopoledních hodinách a obdobně. 

 • Byly nám dodány krabičky, které obsahují jiné složení než uvádíte v jídelníčku. Je to možné

  Jsme závislí na určitých dodavatelích a vzhledem k tomu, že připravujeme stravu na základě přesných objednávek a suroviny nám vozí denně čerstvé, je možné že nám doručí dodavatel například jinou surovinu než jsme měli objednáno. Následně již nemáme možnost surovinu vyměnit a proto si vyhrazujeme právo mít možnost změnu v jídelníčku, ačkoliv se jej snažíme co možná nejpodrobněji dodržovat.