Časté otázky

 • Co je to krabičková dieta ?

  Krabičková dieta " zdravé krabičky " je nutričně i kaloricky vyvážená strava až o 6 ti chodech dovážená denně ke dveřím vašeho domova či do práce v různých předem zvolených programech a energetických variantách. 

 • Pro koho je krabičková dieta určena?

  Krabičková dieta není určena jen pro klienty, kteří chtějí redukovat svou váhu, ale také pro klienty, kteří se chtějí denně zdravě stravovat a nemají čas na přípravu pestrých jídel.
 • Co pít během odběru zdravých krabiček ?

  Během procesu hubnutí doporučujeme pít VODU – neperlivou a zdravotně nezávadnou. Každý člověk by měl vypít 0,4l na 10kg tělesné hmotnosti. Naše tělo je složeno ze 60% z vody. Aby se tedy mohlo čistit a produktivněji vylučovat nečistoty, potřebuje dostatečný příjem vody.Pro zajímavost uvádíme jak je na tom alkohol - 0,5l piva = kobliha s marmeládou ; 1,5dcl bílého vína = tvarohový zákusek o 100g ; 1,5dcl šampaňského = 100g bramborového salátu

   

 • Jak správně zvolit dietní program ?

  Pokud nevíte jaký program zvolit, tak doporučujeme se na nás obrátit telefonicky, kdy Vám veškeré programy důkladně vysvětlíme. Volejte v pracodní době od 8:00 - 16:00 ( 730585995 )
 • Kdy krabičky jíst ?

  Pravidelnost je základem pro správnou funkci metabolismu, která je důležitá při hubnutí. Proto doporučujeme jíst co 2-3 hodiny a tím zamezit výkyvům hladiny cukru v krvi.
 • Je možné zaměnit nějaké suroviny v jídelníčku ?

  Z jídelníčku je možné vypustit ryby, houby a ořechy.
 • Je pro každý program jiný jídelníček ?

  Určitě ano. Každý program má jinak sestavený jídelníček, aby odpovídal tomu, na co je v daném programu kladen důraz. Všechny programy a jednotlivé jídelníčky máme uveřejněny na webu s týdenním předstihem. 
 • Jak je možné platit ?

  Platit lze buďto převodem z účtu na účet, hotově či stravenkami při předání krabiček. Taktéž je možná částečná úhrada stravenkami a zbytek hotově.
 • Jak probíhá dovoz v Praze ?

  jakmile odešlete objednávku, tak Vám následně při zpcování objednávky operátor sdělí přesný čas závozu dle adresy. V praze zavážíme standartně v čase 18 - 22 a chystáme i noční rozvoz
 • Je možné si krabičky na určité dny odhlásit ?

  Je možné si objednat jak krabičky na určité dny, tak si je na dané dny odhlásit. Odhlášku je třeba provést tři pracovní dny dopředu do 12:00 h. O odhlášené krabičky nepřijdete, budou vám automaticky posunuty na konec stravovacího období. 
 • Vozíte i ve státní svátky ?

  V případě, že vychází státní svátek na pondělí nebo pátek, tak se na dané dny nezaváží. V jiné dny se zaváží standardně.
 • Proč šest jídel v klasickém programu ?

  Každý člověk je jiný a má jiný energetický výdaj v jinou dobu. Z toho důvodu máme v jídelníčku šesté jídlo ( označené jako večeře 2 ), které si můžete zaměnit s jakoukoliv svačinou. Pokud máte větší energetický výdaj dopoledne, tak si toto jídlo doplníte v dopoledních hodinách a obdobně. 
 • Byly nám dodány krabičky, které obsahují jiné složení než uvádíte v jídelníčku. Je to možné?

  Jsme závislí na určitých dodavatelích a vzhledem k tomu, že připravujeme stravu na základě přesných objednávek a suroviny nám vozí denně čerstvé, je možné že nám doručí dodavatel například jinou surovinu než jsme měli objednáno. Následně již nemáme možnost surovinu vyměnit a proto si vyhrazujeme právo mít  změnu v jídelníčku, ačkoliv se jej snažíme co možná nejpodrobněji dodržovat. 

Objednat krabičky