Lowcarb

        Řekněte sbohem cukrům

Představujeme moderní stravovací program zaměřený na bohatou nabídku kvalitní zeleniny a zdravých tuků s redukovaným množstvím sacharidů. Tuky získáváme z prvotřídního olivového oleje, kokosového oleje, másla, ghí, avokáda a také z ořechů a semínek. Proteinovou složku našich jídel tvoří maso, ryby, vejce a mléčné produkty.

Pro milovníky sladkého máme dobré zprávy – naše dezerty jsou připraveny z mandlové nebo kokosové mouky a naplněny tvarohem, smetanou, mascarpone nebo ricottou. Naše jídla jsou také vhodná pro osoby s intolerancí na lepek. 

.

 

 

 

 

 

 

 

       Za tímto programem stojí

Adéla Suszková

Jsem maminka tří dětí a během mateřské dovolené jsem měla prostor se zajímat o alternativní druhy stravování. Nechtěla jsem, aby moje děti konzumovaly jen obchodní polotovary a snažila jsem se jim zajistit čerstvé a zdravé suroviny. Původně jsem byla skeptická vůči nízkosacharidové (LC) stravě, ale po hlubším poznání jsem zjistila, že se jedná o stravu bohatou na zeleninu a zdravé tuky, které jsou prospěšné pro naše tělo. Tento způsob stravování mě úplně pohltil a v naší domácnosti je mandlová mouka a tmavá čokoláda již standartem. Nyní tento program připravujeme pro vás s láskou a snažíme se neustále zdokonalovat naše recepty, aby byly pro vás co nejlepší.

 

 

 

 

 

O PROGRAMU LOWCARB

  • Jídelníček sestaven na 6 týdnu tak, aby se jídla neopakovala
  • Varianty jak celodenní tak i jednotlivé podprogramy jako jsou bez snídaně, bez obědu a podobně
  • Z jídelníčku je možné vypustit houby, ryby nebo ořechy
  • Program je připraven ve třech energetických variantách MALÁ ( 6000 kJ - 1450 Kcal ) VELKÁ ( 8000 KJ - 1920 Kcal ) a mega ( 10 000 Kj - 2400 Kcal )
  • V jídelníčku nenajde přílohy jako jsou : brambory, těstoviny, rýže a klasické pečivo
  • Program je vhodný pro diabetiky 2.stupně
  • Jídelníček je bezlepkový

Objednat krabičky